McLaren chce zatrudnić gracza

fot. McLaren

McLaren oferuje pracę kierowcy symulatora F1 dla zwycięscy w konkursie eSportowym, który stworzył razem z firmą Logitech. Zespół opublikował plan na znalezienie najszybszego gracza świata decydując się na taki ruch jako pierwsza ekipa w F1.

– To ogromna okazja, dla branży eSportu i motorsportu, od dawna byliśmy świadkami wzrostu wirtualnych wyścigów, a ciągły rozwój sprawia, że jeszcze nie były one nam tak bliskie jak dzisiaj. Dlatego stworzyliśmy świetną propozycje łączącą te dwa światy. Wybranie zwycięscy który bedzie musiał wykazać się bardzo dużymi umiejętnościami, jest dla na  kluczowe, potrzebujemy dodatkowego wsparcia w na naszych platformach symulacyjnych. Dlatego proces wyłonienia zwycięscy będzie bardzo surowy – powiedział Zak Brown.

Uczestnicy będą mieli za zadanie sprostać różnym grom wyścigowym na wielu platformach, zostanie wybranych 10 osób, które zmierzą się w finałach w fabryce McLarena. Zwycięzca otrzyma roczną umowę na kierowcę symulatora i rozpocznie pracę z inżynierami oraz na torze wyścigowym. Zważając na to, że eSport jest jedną z najpopularniejszych form rozrywki, możemy się spodziewać wielkiego show.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *